reklama

Wiedźmin 3, Ethan Carter i Juju z muzycznymi nominacjami do HMM Awards

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Nie tylko filmowcy słyną z rozdawania sobie różnych nagród podczas wielkich gali. Odbywające się w tym roku po raz szósty Hollywood Music in Media Awards (HMM), skupione na muzyce w przemyśle rozrywkowym, docenia też osiągnięcia w temacie udźwiękowienia gier. W gronie nominowanych znalazły się między innymi nasze rodzime produkcje Wiedźmin 3 i Zaginięcie Ethana Cartera, a także piosenka z Juju.

Kompozycje Marcina Przybyłowicza oraz Mikołaja Stroińskiego do Dzikiego Gonu i tego drugiego też do Ethana, powalczą między innymi z Martinem O'Donnelem i spółką od Destiny, Jasonem Hayesem z kolegami od StarCrafta II: Legacy of the Void czy Austinem Wintorym, odpowiedzialnym za podkład w Assassin's Creed: Syndicate. To w kategorii ścieżki muzycznej. W temacie piosenki przewodniej znowu doceniono Stroińskiego i pierwsze dzieło studia The Astronauts, a także Adama Skorupę za kompozycję do platformówki Juju dla najmłodszych. Muzyka z Wiedźmina 3, Ethana Cartera i Juju dostępna jest między innymi na Spotify. Warto przesłuchać.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić