Wiejskie Życie

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Wiejskie Życie to klasyczne MMO z elementami strategii, które dostępne jest z poziomu przeglądarki internetowej dla osób w różnym wieku. Gracz wciela się w rolnika, który musi dbać o gospodarstwo - doglądać zwierząt i upraw, ale również rozwijać swoją farmę.

Na początek samouczek

Zabawę z Wiejskim Życiem rozpoczynamy od prostego samouczka. Prowadzi on użytkownika krok po kroku przez podstawowe czynności, jakie wykonać możemy podczas gry. Dzięki niemu dowiemy się jak zbierać plony i je przetwarzać, karmić zwierzęta oraz odbierać od nich produkty, a także stawiać nowe budynki.

Jak wygląda rozgrywka?

Po uruchomieniu gry w nasze ręce trafia niewielkie gospodarstwo, które musimy utrzymać i rozwijać. Podstawowymi zadaniami gracza jest sianie i zbieranie upraw, karmienie zwierząt, przetwarzanie surowców oraz rozbudowywanie farmy o nowe budynki. Tych w Wiejskim Życiu nie brakuje. Dodatkowo oferowane są różnego typu ozdoby, dekoracje czy sprzęt pozwalające w dowolny sposób personalizować nasze gospodarstwo.

W wirtualnym sklepie poza wspomnianymi elementami dostępne są także nasiona i drzewa, zwierzęta, sprzęt czy tzw. pomoc farmerska przyspieszająca wzrost roślin lub zwiększająca ilość zbieranych plonów. Część z produkowanych przez nas przetworów czy owoców możemy sprzedać zyskując wirtualną gotówkę na rozwój gospodarstwa. Ważnym aspektem Wiejskiego Życia jest utrzymywanie dobrych kontaktów z innymi graczami, którzy mogą nas wspomagać, np. poprzez nawadnianie pól czy przesyłanie prezentów.

Kluczowe cechy rozgrywki:

  • MMO z elementami strategii w oknie przeglądarki
  • prowadzenie i rozwój własnego gospodarstwa
  • spora ilość dostępnych roślin, drzew, zwierząt oraz budynków
  • nawiązywanie kontaktów z innymi graczami
  • gra dostępna w oknie przeglądarki
  • za darmo z możliwością mikropłatności

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!