r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Większe firmy nie dostaną uaktualnienia do Windows 7

Strona główna Aktualności

Kilka dni temu pisaliśmy o uruchomieniu przez Microsoft akcji, w ramach której każdy nabywca nowego komputera z systemem Windows Vista OEM w edycjach premium otrzyma bezpłatne uaktualnienie do Windows 7. Teraz okazało się, że jednak nie każdy - większe firmy będą musiały dopłacić.

Firmy i instytucje będą mogły otrzymać bezpłatne uaktualnienie dla maksymalnie 25 komputerów. Oznacza to, że robiąc większe zakupy przed premierą Windows 7 i jednocześnie chcąc zachować możliwość uaktualnienia trzeba będzie dodatkowo wykupić do każdej licencji OEM pakiet Software Assurance za około 30% ceny systemu. Pakiet ten to szereg korzyści przewidzianych przede wszystkim dla klientów licencjonowania grupowego, ale jak nie każdy wie, można go wykupić także do licencji OEM. W czasie obowiązywania umożliwia on między innymi bezpłatną aktualizację do najnowszej dostępnej na rynku wersji produktu.

Microsoft tłumaczy ograniczenia co do ilości komputerów faktem, że program bezpłatnych aktualizacji jest skierowany raczej do użytkowników indywidualnych, a nie do firm, dla których przewidziana jest oferta licencjowania grupowego.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.