r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wielki Giermasz – 300 tytułów po 9,99 zł w Biedronce

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Firma CDP.pl zapowiedziała największy Giermasz w historii firmy, który to odbędzie się w dniach od 10 do 23 lutego w sklepach Biedronka na terenie całego kraju. Planowana jest sprzedaż prawie 300 tytułów w liczbie pół miliona egzemplarzy.

Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CDP.pl, w oświadczeniu prasowym na stronie CDP.pl informuje, że zdecydowano się na Giermasz w sieci Biedronka, gdyż jest to jedno z ulubionych miejsc zakupów w Polsce, dzięki czemu oferta trafi do jeszcze szerszego grona graczy, niezależnie od miejsca ich zamieszkania. Taki sposób dystrybucji gier ma zapewnić Giermaszowi jeszcze większą rozpoznawalność i odpowiadanie na potrzeby klientów. Na swoim Twitterze Gembicki pisze, że gry będą dostępne tylko na PC.

Na serwisach społecznościowych informacja przekazana przez CDP.pl wzbudziła pozytywne emocje. Wiadomo, że wśród tytułów, które trafią na Giermasz, znajdą się m.in. Aliens: Colonial Marines, Dirt 3, StarCraft (z dodatkiem Broodwar), Total War: Shogun 2 czy Worms Revolution: Deluxe Edition. Liczba dostępnych tytułów może się różnić zależnie od sklepu i często pada porównanie do pudełka czekoladek. Spodziewana cena detaliczna gry to 9,99 zł.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.