r   e   k   l   a   m   a
reklama

Wielki Giermasz nie tylko w Biedronce, trwa też cyfrowa wyprzedaż w sklepie CDP.pl

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wielu graczy pewnie od rana szwendało się po sklepach sieci Biedronka, w których to pojawiło się wiele ciekawych pozycji za niecałe 10 złotych (niektórzy pewnie dalej szukają StarCrafta z Brood War), a przez to mogli przeoczyć uruchomienie cyfrowej wyprzedaży w sklepie CDP.pl. Tymczasem nie wychodząc z domu, w podobnej cenie można stać się posiadaczem naprawdę bardzo interesujących gier z ostatnich lat.

Już na pierwszej stronie promocji, która potrwa do godziny 21:00, rzucić w oczy może się DiRT 3, SimCity 4 Deluxe Edition, pakiet Gothic Universe, czy Command & Conquer 4, a to tylko czubek góry lodowej. W ramach zabawy trwa dodatkowa akcja polegająca na tym, że kiedy tylko ostatecznie duża liczba osób przyłączy się do wyprzedaży, za 9,99 dostaniemy też Wiedźmina 2: Zabójców Królów. To kwestia kolejnych minut. Co ciekawe, Wielki Cyfrowy Giermasz to także nieźle przecenione filmy czy e-booki. Chociaż serwery mocno niedomagają, warto poświęcić chwilkę czasu na zapoznanie się z ofertą.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic