WifiInfoView WifiInfoView 2.62

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WifiInfoView to niewielkie i bardzo proste narzędzie, które wyświetla szczegółowe informacje na temat wszystkich dostępnych sieci bezprzewodowych.

Narzędzie tuż po uruchomieniu rozpoczyna skanowanie znajdujących się w zasięgu sieci WiFi, dostarczając o każdej z nich wiele przydatnych informacji. Znajdziemy wśród nich m.in. SSID, adres MAC, wspierane standardy, RSSI, jakość sygnału, częstotliwość, kanał, producent i model routera, typ zabezpieczeń, maksymalna szybkość itd. Dostępna jest także opcja generowania raportu HTML, zawierającego wszystkie wspomniane wcześniej dane.

WifiInfoView udostępniony został w formie przenośnej (tzw. portable) i do działania nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!