r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wikikonkurs 2

Strona główna Aktualności

O autorze

W lutym informowaliśmy o konkursie ogłoszonym przez fundację Wikimedia Polska, a mającym na celu wypromowanie i wsparcie finansowe ciekawych projektów rozwijanych w ramach Wikipedii i pochodnych.

W założeniach było rozdanie wśród uczestników nagród pieniężnych o łącznej wartości 500 zł, jednak postanowiono o podzielenie 161,82 zł pomiędzy 4 projekty. Pozostałą kwotę powiększoną o kolejne 500 zł przeniesiono do drugiej edycji, która trwać będzie aż do wyczerpania środków.

Uczestnikiem Konkursu może zostać każdy użytkownik co najmniej jednego z następujących polskich projektów Wikimedia: Wikipedia, Wikisłownik, Wikicytaty, Wikiźródła, Wikinews, Wikibooks, Kaszubska Wikipedia lub Wikimedia Commons. Uczestnik Konkursu powinien przedstawić dotychczasowy dorobek w projektach Wikimedia, gdyż będzie on miał duży wpływ na ostateczną decyzję Komisji.

Przydział środków będzie na bieżąco odnotowywany na stronach Wikimedii. Szczegółowe informacje dostępne są w specjalnym ogłoszeniu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.