Wikipedia Wikipedia 1.3.0.0

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Wikipedia to dodatek do Worda i Excela, który daje szybki dostęp do zasobów Wolnej Encyklopedii. Hasła z Wikipedii można przeszukiwać i przeglądać bezpośrednio w oknie programu, bez przechodzenia do przeglądarki, dzięki czemu zbieranie materiałów jest szybsze.

W rozszerzeniu można wyszukiwać definicje ręcznie, można także włączyć automatyczne wyszukiwanie fragmentów zaznaczonych w tekście. Po przejściu do artykułu można rozwijać kolejne jego części, początkowo ukryte dla oszczędności miejsca. Można także włączyć wyszukiwanie w przeglądarce.

Dodatek wykrywa język pakietu Office i na tej podstawie wybiera, którą wersję Wikipedii otwierać. Poszukiwanie informacji w innym języku wymaga niestety korzystania z przeglądarki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybka i prosta instalacja
brak
ocena użytkownika
10.10.2016 16:07 • Recenzja do wersji 1.3.0.0

Dodatek do Worda i Excela, który daje nam szybki dostęp do zasobów w Wikipedi. Wszystko działa fajnie, przez chwilę używałem tego dodatku choć miałem i mam mieszane uczucia. Czasem zdecydowanie lepiej uruchomić przeglądarkę internetową gdzie jest więcej miejsca na prezentowanie treści. Na pewno w takiej formie sprawdza się jako baza definicji i haseł w momencie gdy potrzebujemy tylko sprawdzić ogólnikowo jakiś termin na Wikipedi. Instalacja prosta i szybka. Dodatek działa bez problemowo. Polecam.