r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wikipedia na papierze i DVD

Strona główna Aktualności

Miesiąc temu wspominaliśmy, że istnieją plany wydania Wikipedii, popularnej sieciowej encyklopedii, w wersji drukowanej, skierowanej do krajów rozwijających się, w których infrastruktura internetowa jest dopiero budowana. Tymczasem, takie wydanie jest właśnie przygotowywane w Niemczech, w kraju, w którym dostęp do Internetu do najgorszych nie należy.

Wydawnictwo Directmedia udostępni do darmowego pobrania ważący aż 7,5 GB obraz płyty DVD, zawierający prawie wszystkie hasła z niemieckiego wydania encyklopedii, około 200-300 tysięcy wpisów i ponad 100 tysięcy obrazów. Aby uniknąć problemów z treścią haseł, chociażby takich na które trafiło niedawno anglojęzyczne wydanie, wydawca wybrał opisy tylko od wiarygodnych autorów. Dostępne będzie także wydanie drukowane, którego symboliczna cena, 9.90 Euro, wystarczy tylko na pokrycie kosztów druku. Tak jak Wikipedia w Internecie, także te wydania oferowane są z licencją GPL.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.