Wilczy Szaniec Wilczy Szaniec 1.0.9

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wilczy Szaniec to aplikacja dla użytkowników smartfonów i tabletów z Androidem przedstawiająca nie tylko szczegółowe informacje o tytułowym obiekcie, ale także oferująca dostęp do wielu innych atrakcji.

Dzięki temu programowi dowiemy się przede wszystkim jak dojechać do Wilczego Szańca, poznamy cennik, godziny otwarcia, punkty gastronomiczne w okolicy i wiele więcej. Dostępna jest również szczegółowa, interaktywna mapa z ikonami ułatwiająca poruszanie się w trakcie wycieczki. Dzięki niej zlokalizujemy między innymi punkt informacji, parkingi, pole namiotowe, restaurację czy sklep z pamiątkami. Dodatkową atrakcję stanowi wbudowana gra terenowa z zadaniami do zrealizowania podczas zwiedzania Wilczego Szańca.

Ponadto otrzymujemy tu również listę szlaków, jakie warto odwiedzić, udając się do Wilczego Szańca. Możemy podążać szlakiem bunkrów, przejść leśną trasę turystyczną Gierłoż czy ścieżkę dydaktyczną Wyskok. Osoby wybierające się w podróż rowerem będą mogły natomiast sprawdzić położenie ścieżek rowerowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!