Wild Weather - Where hand drawn illustrations meet accurate weather conditions Wild Weather - Where hand drawn illustrations meet accurate weather conditions version 2.7

Strona główna iOS Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wild Weather - Where hand drawn illustrations meet accurate weather conditions to aplikacja, która dostarcza informacji o prognozie pogody. Dane są podane w nietypowy sposób dla tego typu oprogramowania, bo za pomocą rysunków ze zwierzętami oraz przyrodą.

Aplikacja bazuje na informacjach dostarczanych przez usługę pogodową Forecast.io, uważaną za jednego z lepszych dostawców prognozy pogody. To sprawia, że korzystając z Wild Weather można zaufać, iż przedstawiane informacje będą wiarygodne. To zaleta programu, ale na użytkowników czeka jeszcze większa, a mianowicie pomysł na wygląd.

Program oparty jest bowiem na odręcznie przygotowanych rysunkach, które przedstawiają zwierzęta (np. lisy lub łosie) i przyrodę. Wyglądają one bardzo dobre i powinny przypaść do gustu wielu użytkownikom aplikacji. Obrazy zmieniają się w zależności od pory dnia i panujących warunków atmosferycznych, są też animowane. Program wyświetli nam bieżące informacje o pogodzie, m.in. o temperaturze i sile wiatru, a w aplikacji możemy też sprawdzić pogodę na najbliższe pięć dni.

Aplikacja jest płatna, ale kosztuje tylko ok. 2 euro, czyli mniej więcej 9 zł. Nie jest to wygórowana cena za tak przyjemny dla oka program.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!