r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WildStar Reloaded Free

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WildStar to kolejna gra MMO, która rozpoczynała żywot jako produkt z abonamentem. Po wielu miesiącach od premiery twórcy dzieła zdecydowali, że dla dalszego jego prężnego rozwoju trzeba przejść na model Free-2-Play. Gra z komercyjnej stała się darmową. Każdy szukający niecodziennego oraz interesującego reprezentanta gatunku powinien dać jej szansę, zwłaszcza jeśli lubi klimaty science-fiction z odrobiną fantasy.

Na odległej planecie Nexus o dominację walczą dwa wielkie stronnictwa. Ma to oczywiście znaczenie przy tworzeniu bohatera. W zależności od strony konfliktu, za którą się opowiemy, do wybrania jest jedna z 10 ras o odmiennym wyglądzie oraz zdolnościach. Potem należy zdecydować się na klasę, z podziałem na wojownika, maga, inżyniera od robotów czy powiedzmy uzdrowiciela. Ponadto podążymy jedną z dróg rozwoju: żołnierza, badacza, osadnika lub naukowca. Jest nad czym główkować.

WildStar reprezentuje zręcznościowe podejście do walki z komputerowo sterowanymi przeciwnikami, a także innymi graczami. Podwójne skoki, sprint lub szybowanie są tu na porządku dziennym. Ciekawy system walki, oparty na wyraźnym zaznaczaniu, jaki atak i w którą stronę będzie za moment wyprowadzony, pozwala na planowanie kolejnych ciosów oraz unikanie ofensywy wroga. Nowicjuszom w boju pomoże opcja samonaprowadzania się na przeciwnika. Gdy po czasie się wzbogacimy, zarządzanie nabytym kawałkiem ziemi z domem pozwoli miło spędzić czas z dala od szczęku broni.

Co natychmiast wyróżnia projekt na tle innych to charakterystyczny styl graficzny. Twórcy odrzucili w WildStarze realizm i poszli w bardziej kreskówkową oprawę. Świat jest niezwykle kolorowy, chociaż niekiedy mroczny zarazem, a postacie prezentują się niczym żywcem wyjęte z komputerowo animowanych filmów. Co warto mieć na uwadze to fakt, że produkt jest owocem współpracy byłych deweloperów firmy Blizzard, którym znudziło się World of Warcraft. Postanowili więc zrobić coś świeżego i odkrywczego.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ lub AMD Phenom X3 2.3 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 3850
  • 30 GB wolnego miejsca na dysku

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta na serwerach firmy NCSoft. Posiadacze którejkolwiek z poprzednich gier sieciowych wydawcy, które też go potrzebują, od bardzo dawna mają je już zapewne założone. Instalator WildStara po uruchomieniu pobierze potrzebne do zabawy pliki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

WildStar Reloaded: jedna z ciekawszych gier MMO teraz w modelu Free-2-Play

12
29.09.2015  •  Tomasz Wrzesień

WildStar to kolejna gra MMO, która rozpoczynała żywot jako produkt z abonamentem, chcąc przyciągnąć do siebie graczy znużonych World of Warcraft. Po wielu miesiącach od premiery twórcy dzieła zdecydowali, że dla dalszego jego prężnego rozwoju trzeba będzie jednak przejść na model Free-2-Play. Gra dostała też podtytuł Reloaded. Każdy szukający niecodziennego oraz interesującego reprezentanta gatunku powinien dać jej szansę, zwłaszcza jeśli lubi klimaty science-fiction wymieszane nieco z fantasy. Na odległej planecie Nexus o dominację walczą dwa wielkie stronnictwa. Ma to oczywiście…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.