Wildcard Wildcard 1.0.2

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wildcard to aplikacja dostarczająca najnowszych informacji z całego świata. Skorzystają z niej użytkownicy smartfonów oraz tabletów z systemem operacyjnym Android.

Użytkownicy, którzy cenią sobie stronę wizualną aplikacji, powinni być bardzo zadowoleni z jakości wykonania programu Wildcard. Wszystko w nim jest podane przejrzyście, w formie kart. Nawigowanie między kolejnymi informacjami jest więc wręcz banalnie proste. Karty opatrzone są zdjęciami, niektóre zawierają też filmy, które wyświetlane są automatycznie, ale można wybrać opcję w ustawieniach, dzięki której materiały wideo włączą się dopiero po kliknięciu użytkownika.

Twórcy Wildcard postawili na kompleksowość informacji. To oznacza, że wiadomość np. o odkryciu ważnego lekarstwa w Afryce jest łączona z innymi na ten temat, pochodzącymi z dodatkowych źródeł. Są one prezentowane sukcesywnie, karta po karcie, co ułatwia czytanie. Program sam wskazuje, ile dodatkowych kart na dany temat dostępnych jest w określonym wątku. Gdy wybierzemy którąś z nich, trafimy na stronę internetową, gdzie informacja pojawiła się pierwotnie, ale obejrzymy ją za pomocą przeglądarki wbudowanej w aplikację. Wybrane karty możemy zapisywać do późniejszej lektury, a wyświetlą się one w sekcji "My Cards". Wybrane treści możemy udostępniać np. w mediach społecznościowych, a aplikacja pozwala również podłączyć konto na Twitterze, by lepiej dopasowywać treści do preferencji użytkownika i pokazywać wiadomości, które interesują jego twitterowych znajomych.

Program bazuje jedynie na anglojęzycznych źródłach informacji, w trakcie testów widzieliśmy głównie wieści z serwisów informacyjnych z USA. To m.in. New York Times lub The Atlantic, a więc serwisy cieszące się dużą renomą. To sprawia, że w Wildcard znajdziemy sporo dobrej jakości materiałów dziennikarskich.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!