Wildcard - Know the Day in News and Entertainment Wildcard - Know the Day in News and Entertainment 2.0.9

Strona główna iOS Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wildcard - Know the Day in News and Entertainment to aplikacja dostarczająca najnowszych informacji z całego świata, przeznaczona na iPhone'y oraz iPady.

Użytkownicy, którzy cenią sobie stronę wizualną aplikacji, powinni być bardzo zadowoleni z jakości wykonania programu Wildcard. Wszystko w nim jest podane przejrzyście, w formie kart. Nawigowanie między kolejnymi informacjami jest więc wręcz banalnie proste. Karty opatrzone są zdjęciami, niektóre zawierają też filmy, które wyświetlane są automatycznie, ale można wybrać opcję w ustawieniach, dzięki której materiały wideo włączą się dopiero po kliknięciu użytkownika.

Twórcy Wildcard postawili na kompleksowość informacji. To oznacza, że wiadomość np. o odkryciu ważnego lekarstwa w Afryce jest łączona z innymi na ten temat, pochodzącymi z dodatkowych źródeł. Są one prezentowane sukcesywnie, karta po karcie, co ułatwia czytanie. Program sam wskazuje, ile dodatkowych kart na dany temat dostępnych jest w określonym wątku. Gdy wybierzemy którąś z nich, trafimy na stronę internetową, gdzie informacja pojawiła się pierwotnie, ale obejrzymy ją za pomocą przeglądarki wbudowanej w aplikację.

Program bazuje jedynie na anglojęzycznych źródłach informacji, w trakcie testów widzieliśmy głównie wieści z serwisów informacyjnych z USA. To m.in. New York Times lub The Atlantic, a więc serwisy cieszące się dużą renomą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!