Win Update Stop 1.4

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Win Update Stop to niewielkie narzędzie, umożliwiające włączenie/wyłączenie opcji automatycznych aktualizacji systemu Windows XP, Vista, 7, 8 oraz 10.

Do jego obsługi nie jest wymagana specjalistyczna wiedza - wystarczy, że uruchomimy program, a następnie klikniemy opcje 'Enable' lub 'Disable', które odpowiednią aktywują lub dezaktywują w systemie mechanizmy odpowiedzialne za samoczynne pobieranie przez środowisko różnego typu aktualizacji zabezpieczeń, składników Windows itp.

Win Update Stop udostępniony został w formie standardowej (do instalacji) oraz przenośnej (tzw. portable), która gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 21.03.2018 18:17

@wresja 1.3 (niezalogowany):
Jednak nie działa tak jak powinno.
Następnego dnia internel jest używany w stu procentach. Wyłączenie modemu i włączenie nie pomaga

  #2 20.03.2018 19:49

Dla wersji 1.3 z 12 marca 2018.
Na początku po wyłączeniu aktualizacje się dalej pobierały. Dopiero po wyłączeniu modemu i załączeniu z powrotem Pobieranie się zatrzymało.
Asystent pobierania (który defacto sam się zainstalował i był na pulpicie) pokazuje możliwość aktualizacji.

Jaziko   7 #1 09.03.2018 10:45

Upraszcza podejście do zagadnienia. Zamiast wchodzić w usługi i szukać Windows update- ustawienia itd. jednym kliknięciem następuje blokada lup uruchomienie aktualizacji Windowsa.