r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Win Update Stop 1.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Win Update Stop to niewielkie narzędzie, umożliwiające włączenie/wyłączenie opcji automatycznych aktualizacji systemu Windows XP, Vista, 7, 8 oraz 10.

Do jego obsługi nie jest wymagana specjalistyczna wiedza - wystarczy, że uruchomimy program, a następnie klikniemy opcje 'Enable' lub 'Disable', które odpowiednią aktywują lub dezaktywują w systemie mechanizmy odpowiedzialne za samoczynne pobieranie przez środowisko różnego typu aktualizacji zabezpieczeń, składników Windows itp.

Win Update Stop udostępniony został w formie standardowej (do instalacji) oraz przenośnej (tzw. portable), która gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Jaziko   7 #1 09.03.2018 10:45

Upraszcza podejście do zagadnienia. Zamiast wchodzić w usługi i szukać Windows update- ustawienia itd. jednym kliknięciem następuje blokada lup uruchomienie aktualizacji Windowsa.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.