Win Updates Disabler Win Updates Disabler 1.4

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Win Updates Disabler to darmowa aplikacja dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, która pozwala na wyłączenie automatycznych aktualizacji w popularnych "okienkach".

Oprócz funkcji całkowitego wyłączenia automatycznych aktualizacji systemu operacyjnego Windows program Win Updates Disabler umożliwia również włączenie lub wyłączenie Windows Defendera, centrum zabezpieczeń i zapory systemu operacyjnego Windows. Po wprowadzeniu zmian narzędzie przed zrestartowaniem komputera pyta użytkownika o zgodę, dzięki czemu nie musi się on martwić, że ponowne uruchomienie systemu nastąpi w nieoczekiwanym momencie (np. w trakcie pracy nad ważnym dokumentem).

Win Updates Disabler jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10, zarówno w wersji 32, jak i 64-bitowej. Można go umieścić w pamięci USB, by zrobić z niego użytek na dowolnym komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!