reklama

Win Updates Disabler 1.4

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Win Updates Disabler to darmowa aplikacja dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, która pozwala na wyłączenie automatycznych aktualizacji w popularnych "okienkach".

Oprócz funkcji całkowitego wyłączenia automatycznych aktualizacji systemu operacyjnego Windows program Win Updates Disabler umożliwia również włączenie lub wyłączenie Windows Defendera, centrum zabezpieczeń i zapory systemu operacyjnego Windows. Po wprowadzeniu zmian narzędzie przed zrestartowaniem komputera pyta użytkownika o zgodę, dzięki czemu nie musi się on martwić, że ponowne uruchomienie systemu nastąpi w nieoczekiwanym momencie (np. w trakcie pracy nad ważnym dokumentem).

Win Updates Disabler jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10, zarówno w wersji 32, jak i 64-bitowej. Można go umieścić w pamięci USB, by zrobić z niego użytek na dowolnym komputerze.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 18.02.2018 01:41

@QZXT (niezalogowany): Jak nie masz pojęcia to nie wprowadzaj w błąd.W Home jest .... automatyczne włączanie Update, mimo ręcznego wyłączenia tej "usługi".

juta   19 #3 26.08.2016 16:12

No właśnie, szczególnie na wersji Home, próbował ktoś ?

  #2 01.02.2016 17:14

@adamo000: Nawet bez tego programu możesz wyłączyć WU w Windows 10 (Home, Pro, Enterprise) - dezaktywujesz usługę odpowiedzialną za automatyczne aktualizacje.

adamo000   15 #1 29.12.2015 22:49

Potwierdzone jest wyłączenie aktualizacji na Windows 10?

reklama