Win10 Settings Blocker Win10 Settings Blocker 1.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Win10 Settings Blocker to – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – aplikacja umożliwiająca blokowanie rozmaitych ustawień w systemie operacyjnym Windows.

Z opisywanego narzędzia warto skorzystać wtedy, gdy udostępniamy komputer rozmaitym użytkownikom, a nie chcemy, by ingerowali oni w poszczególne aspekty działania naszego peceta. Za pomocą Win10 Settings Blocker wykluczymy możliwość zarządzania połączeniami w sieci Wi-Fi, zablokujemy dostęp do aktualizacji systemu Windows, programu Windows Defender, Panelu Sterowania, prywatnych dokumentów, opcji korzystania z urządzeń USB i wielu, wielu innych. Łącznie do dyspozycji oddano kilkadziesiąt rozmaitych opcji.

Win10 Settings Blocker cechuje się prostotą użytkowania. Wystarczy kliknąć ikonę „plusa”, by dodać jedno z ustawień, a następnie skorzystać z funkcji „zapisz”. W tym momencie nastąpi zablokowanie wybranej funkcjonalności systemu operacyjnego Windows, która pojawi się na liście w głównym oknie programu. Możemy ją z powrotem aktywować klikając na okno z „ptaszkiem” lub prawym przyciskiem myszy wybierając z rozwijanej listy „wyłącz”.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!