Win10 Spy Disabler Win10 Spy Disabler 1.5

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Win10 Spy Disabler to aplikacja, która pozwala na wyłączenie programów i usług systemu operacyjnego Windows zajmujących się rejestrowaniem informacji na temat aktywności i danych użytkownika.

To jednak nie wszystko - Win10 Spy Disabler dodatkowo pozwala usunąć również aplikacje domyślnie wbudowane w "okienkach" (np. Bing czy Kalendarz), a także pozbyć się OneDrive'a i usług Xbox. Jednocześnie program dba o zoptymalizowanie ustawień partycji NFS i kluczowych ważnych funkcji związanych z prywatnością użytkownika w systemie Windows.

Nie trzeba się obawiać, że wprowadzone zmiany będą miały wpływ na działanie systemu operacyjnego Windows – przed ich zastosowaniem narzędzie wymaga utworzenia punktu przywracania, dzięki czemu zawsze możemy powrócić do wcześniejszych ustawień Windowsa. Po zastosowaniu zmian program wyświetla komunikat o konieczności ponownego uruchomienia komputera – bez wykonania tej czynności zmiany nie będą widoczne.

Wbrew temu, co sugeruje nazwa, Win10 Spy Disabler nie jest kompatybilny wyłącznie z najnowszą wersją popularnych "okienek", ale także Windowsem 8 i Windowsem 7, zarówno w wersji 32, jak i 64-bitowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!