Win10 Wizard 1.0.2.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Win10 Wizard to niewielkie i darmowe narzędzie dedykowane w głównej mierze użytkownikom Windowsa 10. Umożliwia ono zmianę wielu ukrytych opcji systemowych, a posiadaczom starszych edycji środowiska Windows na sprawdzenie czy ich komputer jest gotowy do aktualizacji do Windowsa 10.

Dostępne w obrębie programu ustawienia systemu (a jest ich całkiem sporo) zostały pogrupowane w kategorie, wśród których znajdziemy takie jak prywatność, usługi lokalizacyjne, bezpieczeństwo, wygląd czy regeneracja. Umieszczono w nich opcje pozwalające m.in. zablokować możliwość zbierania przez producenta danych o użytkowniku, dezaktywować kamerkę podczas wyświetlania ekranu logowania, wyłączyć filtr Smart Screen i różnego rodzaju usługi lokalizacji położenia. Nie zabrakło również funkcji wyłączania funkcji systemowych odpowiedzialnych za sterowanie głośnością, zużycie baterii w komputerach przenośnych, menu Start w Windows 10 itp.

Narzędzie z pewnością docenią użytkownicy Windowsa 10, którzy chcieliby spersonalizować swój system operacyjny. Pomimo braku polskiej wersji językowej obsługa programu z pewnością nie przysporzy problemów mniej doświadczonym osobom. Wszystkie zmiany dokonywane z jego poziomu opierają się o zaznaczenie/odznaczenie odpowiednich opcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 02.06.2016 16:29

Nie mam zastrzeżeń

Pablo_Wawa   10 #3 05.05.2016 16:32

Niesamowite, że Microsoft nie był w stanie wymyślić takiego rozwiązania. Ale czego ja od nich oczekuję, to przecież by ułatwiło użytkownikom konfigurację systemu! :P

ste-fan   13 #2 21.02.2016 09:08

czy wersja PL istnieje

maciekk26   14 #1 19.02.2016 19:51

All in one , wszystko w jednym programie to czego potrzeba , po kilku ustawieniach system szybciej się uruchamia ;) moim zdaniem program na 5.

Autor edytował komentarz.