r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Win8Starter 1.0.13.122

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe

Win8Starter to niewielkie narzędzie stworzone z myślą o użytkownikach systemu Windows 8, którzy chcieliby przywrócić w środowisku funkcję przycisku Start i powiązanego z nim menu.

Program po zainstalowaniu dodaje do paska zadań doskonale znane z poprzednich edycji Windowsa menu Start, z poziomu którego możliwy jest łatwy dostęp do wielu funkcji systemowych, jak również zainstalowanego na komputerze oprogramowania. Wygląd i funkcjonalność przywróconego menu Start jest niemal identyczne, jak to, z którym spotkać się można w Windows 7. Zawiera ono listę najczęściej otwieranych aplikacji i funkcji systemu, umożliwiając także dostęp do folderów użytkownika, wszystkich programów oraz gier zainstalowanych w systemie, opcji wyłączania komputera itp.

Tworzone przez Win8Starter menu Start automatycznie dostosowuje swoją kolorystykę do zestawu kolorów okien systemu. Co istotne, narzędzie działa w środowisku operacyjnym jako osobny proces, dzięki czemu może zostać w dowolnym momencie zamknięte. Jest ono w pełni bezpieczne, a jego architektura nie wymaga ingerencji w ustawienia i pliki systemowe.

Uwaga!

  1. Wersja bezpłatna posiada znacznie ograniczoną ilość opcji konfiguracyjnych, nie pozwala tworzyć własnych skrótów i nie dostosowuje automatycznie kolorystyki interfejsu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.