WinASO EasyTweak WinASO EasyTweak 3.4.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinASO EasyTweak to zestaw narzędzi pozwalający w łatwy sposób manipulować ustawieniami systemów operacyjnych Windows 2000/XP/Vista/7. Z jego pomocą dostosujemy wygląd środowiska do własnych preferencji, zoptymalizujemy ustawienia systemu i zwiększymy poziom ochrony prywatności użytkownika.

Program wyposażony został w funkcje umożliwiające modyfikowanie takich elementów systemu Windows jak pasek zadań i menu Start, eksplorator Windows, panel sterowania czy pulpit. Przy ich pomocy opóźnimy wyświetlanie menu Start, ograniczymy ilość wyświetlanych pozycji na liście ostatnio używanych aplikacji, zablokujemy dostęp do panelu sterowania, wyłączymy menu kontekstowe na pulpicie, zmienimy nazwę systemowego kosza czy też ukryjemy ikony dysków lub powiadomienia o małej ilości wolnej przestrzeni dyskowej. WinASO EasyTweak pozwala także na zablokowanie edytora rejestru oraz menedżera zadań.

Inne dostępne opcje personalizacji ulokowane zostały w modułach odpowiedzialnych za zmianę wyglądu przeglądarki Internet Explorer, usuwania jej historii, ciasteczek, modyfikowania ustawień zabezpieczeń, zarządzanie uruchamianymi wraz z systemem komponentami, optymalizację Windowsa i wykorzystywanego połączenia z Internetem oraz napędy optyczne CD/DVD. Z poziomu WinASO EasyTweak uzyskamy łatwy dostęp do szczegółowych informacji na temat systemu Windows i znajdującego się w komputerze sprzętu.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na 15-krotne uruchomienie programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!