r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WinASO Registry Optimizer 5.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinASO Registry Optimizer to rozbudowane narzędzie do oczyszczania i optymalizacji systemu Windows, które od lat cieszy się uznaniem wśród użytkowników na całym świecie. Oferuje ono zestaw narzędzi, pozwalających kompleksowo niwelować występujące w systemie błędy, a także poprawiać ogólną wydajność komputera.

Galeria programu

Jednym z głównych funkcji tego narzędzia jest optymalizator rejestru systemowego. Bazuje on na zaawansowanym algorytmie skanowania, który zapewnia szybką i skuteczną analizę rejestru pod kątem występowania wszelakiego rodzaju nieprawidłowości. Wszystkie wykryte przez WinASO Registry Optimizer problemy są katalogowane w 20 kategoriach, wśród których użytkownik może wybrać te, które chciałby naprawić. Znalazły się tam nieprawidłowe konfiguracje oprogramowania, błędy w sekcjach dezinstalacji, problemy z współdzielonymi bibliotekami DLL, puste klucze, uszkodzone czcionki, błędy ActiveX, niepoprawne wpisy sterowników itp.

Na tym jednak możliwości tego stosunkowo niewielkiego narzędzia się nie kończą. Oferuje ono także zestaw innych modułów, służących do ochrony prywatności, usuwania problemów z skrótami, ogólnej optymalizacji systemu Windows, defragmentacji rejestru, aktualizacji środowiska operacyjnego, odzyskiwania utraconych danych, zarządzania przeglądarką Internet Explorer, a także zarządzania zainstalowanym na komputerze oprogramowaniem oraz uruchamianymi wraz z systemem komponentami.

Z poziomu WinASO Registry Optimizer uzyskamy łatwy dostęp do wieli przydatnych narzędzi systemowych oraz szczegółowych informacji na temat systemu Windows i znajdującego się w komputerze sprzętu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.