r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WinASO Registry Optimizer 5.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinASO Registry Optimizer to rozbudowane narzędzie do oczyszczania i optymalizacji systemu Windows, które od lat cieszy się uznaniem wśród użytkowników na całym świecie. Oferuje ono zestaw narzędzi, pozwalających kompleksowo niwelować występujące w systemie błędy, a także poprawiać ogólną wydajność komputera.

Jednym z głównych funkcji tego narzędzia jest optymalizator rejestru systemowego. Bazuje on na zaawansowanym algorytmie skanowania, który zapewnia szybką i skuteczną analizę rejestru pod kątem występowania wszelakiego rodzaju nieprawidłowości. Wszystkie wykryte przez WinASO Registry Optimizer problemy są katalogowane w 20 kategoriach, wśród których użytkownik może wybrać te, które chciałby naprawić. Znalazły się tam nieprawidłowe konfiguracje oprogramowania, błędy w sekcjach dezinstalacji, problemy z współdzielonymi bibliotekami DLL, puste klucze, uszkodzone czcionki, błędy ActiveX, niepoprawne wpisy sterowników itp.

r   e   k   l   a   m   a

Na tym jednak możliwości tego stosunkowo niewielkiego narzędzia się nie kończą. Oferuje ono także zestaw innych modułów, służących do ochrony prywatności, usuwania problemów z skrótami, ogólnej optymalizacji systemu Windows, defragmentacji rejestru, aktualizacji środowiska operacyjnego, odzyskiwania utraconych danych, zarządzania przeglądarką Internet Explorer, a także zarządzania zainstalowanym na komputerze oprogramowaniem oraz uruchamianymi wraz z systemem komponentami.

Z poziomu WinASO Registry Optimizer uzyskamy łatwy dostęp do wieli przydatnych narzędzi systemowych oraz szczegółowych informacji na temat systemu Windows i znajdującego się w komputerze sprzętu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.