r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WinAntiRansom 2017.3.706

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinAntiRansom to narzędzie, które zapewni ochronę systemu operacyjnego przed oprogramowaniem typu ransomware.

Ransomware to wyjątkowo złośliwe oprogramowanie, które pojawia się na zainfekowanym komputerze w formie notatki pozostawionej przez cyberprzestępcę. Dowiadujemy się z niej, jakie czynności musimy podjąć, by odzyskać dostęp do zablokowanych plików. W większości przypadków mamy do czynienia z pewnego rodzaju "okupem". Cyberprzestępca obiecuje, że po wpłaceniu odpowiedniej kwoty udostępni nam instrukcje, które pozwolą na odszyfrowanie danych.

r   e   k   l   a   m   a

WinAntiRansom oferuje możliwość uchronienia się przed wspomnianymi, nieprzyjemnymi sytuacjami. Na uwagę zasługuje fakt, że opisywany program charakteryzuje się prostotą użytkowania, więc może być stosowany także przez mniej doświadczonych odbiorców. Mogą oni przede wszystkim utworzyć listę zaufanych programów i wpisów w rejestrze, a także wskazać, jakie programy będą miały dostęp do urządzeń sieciowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #1 19.07.2016 11:54

Do ochrony przeciw Ransomware proponuje darmowy Bitdefender Anti-Ransomware ,to niewielki program szczególnie godny polecenia dla osób korzystających z darmowych programów Antywirusowych jako rozszerzenie ich funkcjonalności
http://www.majorgeeks.com/files/details/bitdefender_anti_ransomware.html
program świetnie współpracuje min z Panda Free.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.