WinAutomation WinAutomation 9.0.1

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinAutomation to narzędzie, które – zgodnie z tym, co sugeruje jego nazwa – pozwala na zautomatyzowanie operacji wykonywanych przez aplikacje zainstalowane w systemie operacyjnym Windows.

Za sprawą WinAutomation możemy bardzo łatwo nagrywać i odtwarzać naciśnięcia poszczególnych klawiszy na klawiaturze czy też kliknięcia myszy podczas działania dowolnego programu. Dzięki temu nie musimy ręcznie przeprowadzać tych samych czynności, lecz możemy uruchomić zarejestrowane makra i zautomatyzować powtarzalne zadania w codziennej pracy. Pod tym względem aplikacja zawiera całe mnóstwo funkcjonalności, które powinny zadowolić każdego użytkownika.

WinAutomation oferuje możliwość kopiowania, przenoszenia, edytowania, kompresowania, dekompresowania plików lub folderów, wypełniania i wysyłania formularzy przy użyciu danych pochodzących z dokumentów lokalnych, tworzenia zrzutów ekranowych, otwierania i zamykania okien programów, pobierania danych z dowolnej witryny sieciowej do Microsoft Excel lub pliku tekstowego, a także ściągania lub wysyłania danych na serwer FTP.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!