r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WinAutomation 6.0.2.4227

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

WinAutomation to narzędzie, które – zgodnie z tym, co sugeruje jego nazwa – pozwala na zautomatyzowanie operacji wykonywanych przez aplikacje zainstalowane w systemie operacyjnym Windows.

Galeria programu

Za sprawą WinAutomation możemy bardzo łatwo nagrywać i odtwarzać naciśnięcia poszczególnych klawiszy na klawiaturze czy też kliknięcia myszy podczas działania dowolnego programu. Dzięki temu nie musimy ręcznie przeprowadzać tych samych czynności, lecz możemy uruchomić zarejestrowane makra i zautomatyzować powtarzalne zadania w codziennej pracy. Pod tym względem aplikacja zawiera całe mnóstwo funkcjonalności, które powinny zadowolić każdego użytkownika.

WinAutomation oferuje możliwość kopiowania, przenoszenia, edytowania, kompresowania, dekompresowania plików lub folderów, wypełniania i wysyłania formularzy przy użyciu danych pochodzących z dokumentów lokalnych, tworzenia zrzutów ekranowych, otwierania i zamykania okien programów, pobierania danych z dowolnej witryny sieciowej do Microsoft Excel lub pliku tekstowego, a także ściągania lub wysyłania danych na serwer FTP.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 24.05.2016 17:35

czy da się przypisać klawisz do startu makra z innych niż są tam proponowane? chciałbym skorzystać z przycisków myszy

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.