WinBurner WinBurner 1.1

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinBurner to stworzone z dużym naciskiem na prostotę, darmowe narzędzie do nagrywania danych na płyty CD, DVD oraz BR-D.

Program chociaż nie zachwyca ilością oferowanych funkcji to z pewnością zadowoli większość mniej wymagających użytkowników. Potrafi on w łatwy i wygodny sposób tworzyć kopie zapasowe płyt w postaci obrazów ISO, wypalać je na nośniki optyczne, a także nagrywać na płyty kompilacje zawierające dowolne pliki i foldery z dysku. Ponadto WinBurner z powodzeniem wykorzystywany być może również do kreowania obrazów ISO na bazie danych zapisanych na dysku twardym. Niewątpliwym atutem aplikacji (pomimo braku polskiej wersji językowej) jest bardzo prosta i intuicyjna obsługa.

WinBurner udostępniony został w standardowej formie do instalacji, jak również w wersji przenośnej (portable). Ta ostatnia nie wymaga instalacji w systemie i gotowa jest do użycia tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!