reklama

WinContig 2.2

Strona główna Windows Narzędzia Defragmentatory plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinContig to niewielki program do defragmentacji pojedynczych plików i folderów, który łączy pofregmantowane dane w taki sposób, że zajmują one na woluminie ciągłą przestrzeń, a dostęp do nich zajmuje mniej czasu.

W odróżnieniu od innych narzędzi tego typu, WinContig pozwala na defragmentację pojedynczych plików i folderów, bez konieczności defragmentacji całej zawartości dysku, na którym się one znajdują. Użytkownik w łatwy sposób tworzyć może profile, które po wczytaniu do programu pozwolą na pracę z wybranymi danymi. Przydatne okazują się one głównie w przypadku, kiedy chcemy aby defrgamentacji poddane zostało wiele pojedynczych plików, a operacja ich każdorazowego wczytywania zajmować może wiele czasu.

WinContig przed rozpoczęciem defragmentacji sprawdza dysk w poszukiwaniu błędów, a także daje możliwość usunięcia z niego zbędnych plików tymczasowych. W przypadku tego ostatniego, narzędzie pozwala na skorzystanie z zewnętrznych programów do oczyszczania dysków. Aby zapobiec niechcianej relokacji danych, użytkownik skorzystać może z filtrów, które wykluczą wybrane dane z defragmentacji.

Zaletą narzędzia jest brak konieczności jego instalacji w systemie, a także dostępność w wielu wersjach językowych. Po pobraniu i wypakowaniu programu z archiwum wystarczy uruchomić odpowiednią wersją dla środowiska 32- lub 64-bitowego.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #17 19.05.2018 22:45

@superjohn: Ma język Polski :) http://wincontig.mdtzone.it/en/localization.htm
Jeszcze zrzut z mojego kompa :) https://imgur.com/a/IGt9ucF

superjohn   6 #16 30.11.2016 15:17

Wolne żarty panowie! Ta wersja nie ma j polskiego więc zmieńcie opis!!! Testujcie czasem program nim umieścicie opis, to chyba wasz zas##ny obowiązek.

diabo   4 #15 08.12.2014 21:37

Prosty ,bardzo łatwy w obsłudze ,lekki ,szybki w defragmentacji ,skuteczny w defragmentacji ,wydajny oraz nie wymagający instalacji defragmentator plików który robi swoje Ekstremalnie dokładnie no wręcz umiejnie .

  #14 17.09.2014 18:42

Bardzo skutecznie defragmentuje pliki i foldery ( nawet te olbrzymie pliki i olbrzymie foldery ) więc polecam ten program .
programu tego NIE POTRZEBA instalować -wystarczy rozpakować i uruchomić

  #13 29.01.2013 08:47

Defragmentuje (pliki i całe foldery ) Skutecznie i Szybko .więc Polecam

  #12 13.11.2012 08:51
  #11 10.08.2012 20:59

Ten program jest BARDZO SKUTECZNY i BARDZO SZYBKI W DEFRAGMENTACJI

  #10 10.07.2012 14:33

Mam system ten sam co pan ponizej i wszystko sprawnie dziala :)

andrzejjajko   8 #9 01.06.2012 11:26

coś mam windowsa 7 home premium 64bit i program nie dziala
poprawnie

  #8 30.03.2012 19:40

BARDZO DOBRY DEFRAGMENTATOR Defragmentuje Bardzo Szybko i dość skutecznie nawet te 7 Giga Bajtowe pliki spakowane WinRarem do Archiwum Rar i też te spakowane kompresorem 7-Zip do Formatu Zip ,7Z .
Ten Defragmentator jest świetny bo elegancko i skutecznie defragmentuje malutkie pliki jak i te o ogromnym rozmiarze przekraczające 7 Gb Pliki a także malutkie Foldery jak i te o ogromnym rozmiarze przekraczające 5 Giga Bajtów Foldery .
Naprawdę szczerze polecam ten malutki bardzo szybki i bardzo skuteczny Defragmentator .

guma77   11 #7 23.02.2012 17:54

polecam , robi swoje i nawet szybko :)

ajsluk   1 #6 10.02.2012 13:43

Sugerując się opiniami nader pozytywnymi, wypróbowałem to narzędzie i jestem pod dużym wrażeniem - szybkość, rzetelność i bezpieczeństwo - to główne cechy tego programiku, możemy defragmentować dowolny plik czy katalog...ale nie będę już powtarzał tego co napisano wcześniej.
P.S. Dziwi mnie natomiast tak niska ocena przy takich komentarzach.

Wuwu78   3 #5 08.02.2012 18:01

Jest najlepszy z najlepszych i w ogóle NAJLEPSZY. Nie ma lepszego i nigdy nie będzie. Polecam wszystkim ten najlepszy defragmentator.

  #4 07.02.2012 08:58

Już jest jeszcze nowszy jeszcze lepszy,stabilniejszy i bardziej udoskonalony WinContig 1.05 .zmiany są bardzo niewielkie lecz jednak na duży plus

  #3 06.02.2012 19:10

to jest super debesciarski program do defragmentacji normalne cudo naprawde odlotowy program nie ma lepszego na swiecie nie znajduje slow podziwu poprostu malina program kocham ten programik jest wyjatkowy i jedyny w swoim rodzaju nie ma lepszego genialny wielki i ponadczasowy poprostu zlotko programik musisz go miec nie pozalujesz odzyskasz wartosc zycia programik naj naj nie ma lepszego super odlotpierwsza klasa

  #2 04.02.2012 19:07

WinContig 1 jest naprawdę super to bardzo dobry i bardzo skuteczny defragmentator plików oraz folderów .skuteczność tego maleńkiego programu do defragmentacji powala bo defragmentuje bardzo szybko i bardzo skutecznie dodatkowo ten malutki defragmentator plików i folderów jest dostępny tylko w wersji nieinstalacyjnej
przenośnej (portable ) co jest jego także ogromną zaletą lecz nie wadą .
ten mały defragmentator potrafi naprawdę mile nas z defragmentacją zaskoczyć bo potrafi także defragmentować pliki
instalacyjne exe czyli tak zwane instalatory ,i to nawet bardzo duże pliki instalacyjne exe a nawet dobrze sobie radzi z ogromnymi plikami instalacyjnymi (instalatorami) exe takiej wielkości jak 6 GB ,10 GB ,15 GB
i robi to z tymi dużymi jak i ogromnymi plikami instalacyjnymi (instalatorami )exe ważącymi ponad 6,10 GB szybko i sprawnie a co najważniejsze skutecznie .
drugą niebywałą wyśmienita zaleta tego maleńkiego programu do defragmentacji jest to że potrafi również bardzo szybko i skutecznie ładnie defragmentować spakowane archiwa zip ,7 zip ,7 z ,RAR , itp itd
nawet bardzo dobrze ,wręcz idealnie radzi sobie z spakowanymi dużymi archiwami ważącymi od 4 do 6 Giga Bajtów (maksymalnie do 12 GB nawet z takimi olbrzymimi archiwami spakowanymi sobie
świetnie bardzo dobrze idealnie radzi ),bo robi to naprawdę dość skutecznie i dość szybko - normalnie to robi to elegancko .podsumowując WinContig 1 jest bajeczny i bajecznie prosty w obsłudze szybkość defragmentacji [nawet tych olbrzymich plików tych instalacyjnych exe (instalatorów ) ważących ponad 10 GB a także spakowanych archiwów zip ,7 z,rar i innych (nawet tych olbrzymich plików archiwów ważącymi ponad 7 Giga Bajtów )] jest imponująco bajecznie szybka
jego obsługa tego maleńkiego programu do defragmentacji nie powinna sprawić nikomu absolutnie żadnego problemu nawet początkującym użytkownikom dopiero zaczynających naukę programów do defragmentacji dysku i plików czyli defragmentatorów także skonfigurowanie i konfiguracja tego programu nie powinna absolutnie nikomu stworzyć żadnego problemu nawet początkującym użytkownikom .
to jest leciuteńki ultra szybki bajecznie szybki defragmentator plików i folderów oraz spakowanych archiwów w wersji nieinstalacyjnej -przenośnej w wersji 32 bitowej jak i 64 bitowej któremu każdemu użytkownikowi komputera szczerze gorąco polecam bo ta fajny prosty defragmentator plików i bardzo łatwy w obsłudze .
gorąco polecam WinContig 1.0 .
Pozdrawiam .

Paweł Gapski   6 #1 06.11.2011 21:22

bardzo dobry wyśmienity program do defragmentacji jest to super skuteczny defragmentator ba wybitnie skuteczny bardzo polecam bo to git ok defragmentator

reklama