WinFLASHTool 2.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinFLASHTool to udostępnione na zasadach open source, niewielkie narzędzie przeznaczone do zapisywania obrazów dysków RAW na wszelakiego rodzaju nośnikach typu Flash (karty pamięci, pendrive'y itp.).

Program wspiera obrazy i karty pamięci zawierające więcej niż jedną partycje oraz daje możliwość przeglądania usuniętych woluminów przed ich nadpisaniem. Obsługa WinFLASHTool jest banalnie prosta i ogranicza się do wskazania lokalizacji pliku z obrazem, a następnie kliknięcia przycisku 'Write' inicjującego operacje zapisu.

WinFLASHTool udostępnione zostało w formie przenośnej (tzw. portable), która nie wymaga instalacji w systemie i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
imod   5 #1 07.04.2018 19:17

Trudno sobie wyobrazić gorszy opis. Obrazy jakich dysków potrafi zapisywać? Tylko zapisywać? A odczytywać? Jak nie potrafi, to jaki program potrafi? Co to znaczy, że pozwala "przejrzeć usunięte woluminy przed ich nadpisaniem"? A jak te "woluminy" usunę innym programem, to też pozwoli? Bo jaki jest sens tej funkcji? Kto jest autorem takich idiotycznych opisów niczego nie wyjaśniających?