WinGuggle 2.5

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinGuugle to narzędzie do odzyskiwania kodów produktów z systemów operacyjnych Microsoft Windows i pakietu biurowego Microsoft Office. Program nie wymaga instalacji na dysku twardym.

WinGuugle umożliwia wyświetlenie kodu instalacyjnego Windows 10, czyli najnowszej wersji popularnych "okienek", a także obsługuje starsze odsłony systemu, w tym Windows 7, Windows Vista, a nawet Windows XP. Za pomocą WinGuugle bez problemu odzyskamy również kod instalacyjny Microsoft Office 2007, Microsoft Office 2003 oraz Microsoft Office XP.

Na tym funkcje WinGuugle się nie kończą, bo program pozwala na wygenerowanie szczegółowych informacji o systemie, poszczególnych komponentach, sterownikach, podłączonym monitorze oraz adapterze sieciowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!