WinKalk 4.1

Strona główna Windows Firma Programy dla geodetów
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinKalk to proste narzędzie, służące do wykonywania obliczeń przy różnego rodzaju pracach geodezyjnych.

Program wyposażony został w przeszło 30 różnego rodzaju funkcji obliczeniowych, pozwalających realizować typowe zadania takie jak przeliczanie tachimetrii, domiarów, wcięć, pól, danych do wyniesienia, jak i te bardziej wyrafinowane jak poligon, stanowiska swobodne, projektowanie działek na zadaną powierzchnię, ciągi busolowe. Zintegrowane z WinKalkiem moduły dają możliwość projektowania tras (łuki, klotoidy) i opracowania wysokościowego (niwelacja, obliczanie objętości mas ziemi).

WinKalk dysponuje narzędziami do wizualnego podglądu obliczanych konstrukcji geodezyjnych, ich powiększania i edycji. Utworzone projekty można oczywiście wydrukować. Co istotne, program oferuje bezpośrednią transmisję danych z rejestratorów i tachimetrów. Aktualne wydanie wspiera z ponad 20 typami rejestratorów, które dostępne są na polskim rynku.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!