r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WinLogOnView 1.25

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinLogOnView to niewielka aplikacja, dzięki której możemy dowiedzieć się, kto i kiedy logował się do systemu Windows zainstalowanego na naszym komputerze.

Galeria programu

Po zalogowaniu i wylogowaniu do popularnych "okienek" WinLogOnView wyświetla przede wszystkim identyfikator i nazwę użytkownika, grupę roboczą, datę i czas zalogowania oraz wylogowania, czas korzystania z systemu oraz adres sieciowy. Tak pozyskane informacje można zachować w pliku zapisanym do formatu HTML lub XML.

Interfejs użytkownika WinLogOnView ciężko określić mianem nowoczesnego, ale należy odnotować, że wszystkie niezbędne dane zostały tu przedstawione w formie czytelnego zestawienia informacji. Warto również wspomnieć o obecności wyszukiwarki, która pozwala na zlokalizowanie potrzebnych wpisów.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Mark7   7 #1 29.04.2017 17:33

NirSoft to kopalnia świetnych programików-narzędzi.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.