WinLogOnView WinLogOnView 1.33

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinLogOnView to niewielka aplikacja, dzięki której możemy dowiedzieć się, kto i kiedy logował się do systemu Windows zainstalowanego na naszym komputerze.

Po zalogowaniu i wylogowaniu do popularnych "okienek" WinLogOnView wyświetla przede wszystkim identyfikator i nazwę użytkownika, grupę roboczą, datę i czas zalogowania oraz wylogowania, czas korzystania z systemu oraz adres sieciowy. Tak pozyskane informacje można zachować w pliku zapisanym do formatu HTML lub XML.

Interfejs użytkownika WinLogOnView ciężko określić mianem nowoczesnego, ale należy odnotować, że wszystkie niezbędne dane zostały tu przedstawione w formie czytelnego zestawienia informacji. Warto również wspomnieć o obecności wyszukiwarki, która pozwala na zlokalizowanie potrzebnych wpisów.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!