WinMend Auto Shutdown WinMend Auto Shutdown 2.2.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinMend Auto Shutdown to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające zautomatyzowanie podstawowych operacji w systemie Windows - tj. wyłączenie komputera, wylogowanie aktywnego użytkownika, uśpienie lub zahibernowanie środowiska operacyjnego.

Program oferuje funkcjonalność niezbędną w tego typu narzędziu, nic poza tym. Z jego pomocą np. automatycznie wyłączymy komputer po zakończonym pobieraniu dużego pliku itp. WinMend Auto Shutdown pozwala wykonywać czynności związane z zakończeniem pracy systemu o zadanej godzinie, w wyznaczonym terminie i czasie lub po upływie zdefiniowanego przez użytkownika czasu.

WinMend Auto Shutdown uruchamiany może być wraz z systemem Windows. Po uruchomieniu dostępny jest z poziomu ikonki w zasobniku systemowym, nie przeszkadzając użytkownikowi w codziennej pracy. Podobnie, po zdefiniowaniu zadania program "chowa" się do tray'a, oczekując np. na upłynięcie wyznaczonego do wykonania czasu.

Narzędzie oferuje użytkownikowi prosty i intuicyjny interfejs graficzny, którego możemy zmieniać kolorystykę. Program niestety nie jest obecnie dostępny w polskiej wersji językowej, mimo wszystko jego obsługa z pewnością nie powinna nikomu przysporzyć problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!