WinMend Registry Defrag WinMend Registry Defrag 2.1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinMend Registry Defrag to bezpłatne i niewielkie narzędzie przeznaczone do defragmentacji i oczyszczania rejestru systemowego.

WinMend Registry Defrag oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs, a także prostotę w obsłudze podczas przeprowadzania defragmentacji rejestru systemowego. Cały proces defragmentacji przebiega w trzech krokach. Na początku narzędzie przeprowadza analizę rejestru i wyświetla w formie wykresu, które lokacje w rejestrze wymagają defragmentacji. Oprócz tego pokazuje ile danych zostanie zredukowanych podczas optymalizacji, a także oblicza (w procentach) o ile zwiększona zostanie wydajność samego systemu operacyjnego.

Ostatnim istotnym krokiem jest sam proces defragmentacji, który po zakończeniu optymalizacji wymaga ponownego uruchomienia komputera. WinMend Registry Defrag tworzy również szczegółowy raport odnośnie wykonanego procesu defragmentacji i wyświetla w nim między innymi całkowity rozmiar danych oraz listę plików, które zostały zdefragmentowane. Warto również wspomnieć o dodatkowej funkcji, wyświetlającej najważniejsze informacje odnośnie rejestru systemowego, z której możemy odczytać pełną nazwę systemu operacyjnego i jego wersję, nazwę użytkownika oraz dokładny rozmiar aktualnego rejestru systemowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!