WinMerge 2.16.10

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinMerge jest programem pozwalającym na porównanie plików tekstowych. Aplikacja jest bardzo przydatna przy porównywaniu zmian między różnymi wersjami projektu.

WinMarge charakteryzuje się graficznym porównywaniem zawartości plików, elastycznym edytorem z funkcją podświetlania wersów, obsługą formatów Dos'owych, UNIX'owych i MAC'owych, wsparciem dla UNICODE, pokazywaniem różnic w dwóch panelach, podświetlaniem różniących się wersów, detekcją przesuniętych linii tekstu, integracją z powłoką systemu, wsparciem dla plików archiwów używając 7-zip, obsługą pluginów oraz podręcznikiem w HTML'u.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty w obsłudze, prezentacja wyników, integracja z powłoką systemu
Brak
ocena użytkownika
23.10.2015 15:13 • Recenzja do wersji 2.14

Dobry program do porównywania plików tekstowych. Program oferuje graficzne porównywanie zawartości plików tekstowych oraz funkcję podświetlania wersów. Program jest przejrzysty i w polskiej wersji językowej. Podczas analizy dokumentów różnice pokazywane w postaci paneli, program oferuje podświetlanie tylko różniących się wyrazów oraz detekcje przesuniętych linii tekstu.