WinMetro 1.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinMetro to propozycja dla posiadaczy komputera z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7, Vista lub XP, którzy chcieliby mieć na swoim komputerze interfejs Metro UI znany w Windows 8.

Program WinMetro to nic innego, jak nakłada na starsze wersje Windowsa, wprowadzająca interfejs popularnie zwany "kafelkami". Na ekranie komputera mamy więc szybki dostęp do takich informacji, jak pogoda, kalendarz, wiadomości oraz możemy w mgnieniu oka uruchomić najbardziej przydatne aplikacje. Ponadto na wyciągnięcie ręki mamy także serwisy społecznościowe, jak Facebook czy Twitter oraz dysk internetowy SkyDrive.

WinMetro jest bardzo lekkim programem, który w minimalnym stopniu obciąża pamięć operacyjną komputera oraz charakteryzuje się niezwykle szybkim i bezproblemowym działaniem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!