r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WinOptimizer 2009 Advanced za darmo dla Czytelników vortalu!

Strona główna Aktualności

Firma Ashampoo udostępniła naszym Czytelnikom kolejną wersję komercyjnego programu WinOptimizer 2009 Advanced (cena rynkowa 164 zł) całkowicie za darmo!

WinOptimizer 2009 Advanced 5 to bezpłatny zestaw narzędzi przeznaczonych do optymalizacji działania systemu Windows przygotowany przez producenta specjalnie dla Czytelników naszego vortalu. Główne okno aplikacji podzielone jest na cztery kategorie, w których znajdują się odpowiednie narzędzie do czyszczenia, tuningowania, podkręcania systemu i zarządzania plikami na dysku. Wśród nich znaleźć można moduł do optymalizacji dysku, czyszczenia rejestru, defragmentacji dysku twardego, testowania wydajności komputera, zmiany ikon w systemie, kasowania permentalnego plików, dzielenia i łączenia plików, optymalizacji Internetu, zarządzania aplikacji w auto-starcie systemu, szyfrowania i deszyfrowania plików i znacznie więcej. Samych opcji pozwalających na podkręcanie ustawień systemowych oferowanych przez WinOptimizer 2009 Advanced jest ponad 450. Dodatkowo program oferuje tzw. funkcję One-Click-Optymizer optymalizującą cały system za pomocą jednego kliknięcia myszki.

Bezpłatną wersję WinOptimizer 2009 Advanced 5.05 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Pakiety narzędziowe

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także bezterminowe i w pełni bezpłatne wersje: multimedialnych programów do nauki języka angielskiego Angielski At Once! i Angielski w pigułce, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, przeglądarki graficznej z możliwością edycji fotografii Photo Commander 5, programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro, programu do czyszczenia dysku i rejestru systemowego Magical Optimizer, aplikacji przeznaczonej do nagrywania multimediów Ashampoo Burning Studio 2009, a także 90-dniowe wersje programu antywirusowego Norton AntiVirus 2008 PL i pakietu zabezpieczającego Norton Internet Security 2008 PL. Wszystkie programy zostały udostępnione przez producentów specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.