r   e   k   l   a   m   a
reklama

WinOptimizer 2009 Advanced za darmo dla Czytelników vortalu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ashampoo udostępniła naszym Czytelnikom kolejną wersję komercyjnego programu WinOptimizer 2009 Advanced (cena rynkowa 164 zł) całkowicie za darmo!

WinOptimizer 2009 Advanced 5 to bezpłatny zestaw narzędzi przeznaczonych do optymalizacji działania systemu Windows przygotowany przez producenta specjalnie dla Czytelników naszego vortalu. Główne okno aplikacji podzielone jest na cztery kategorie, w których znajdują się odpowiednie narzędzie do czyszczenia, tuningowania, podkręcania systemu i zarządzania plikami na dysku. Wśród nich znaleźć można moduł do optymalizacji dysku, czyszczenia rejestru, defragmentacji dysku twardego, testowania wydajności komputera, zmiany ikon w systemie, kasowania permentalnego plików, dzielenia i łączenia plików, optymalizacji Internetu, zarządzania aplikacji w auto-starcie systemu, szyfrowania i deszyfrowania plików i znacznie więcej. Samych opcji pozwalających na podkręcanie ustawień systemowych oferowanych przez WinOptimizer 2009 Advanced jest ponad 450. Dodatkowo program oferuje tzw. funkcję One-Click-Optymizer optymalizującą cały system za pomocą jednego kliknięcia myszki.

Bezpłatną wersję WinOptimizer 2009 Advanced 5.05 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Pakiety narzędziowe

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także bezterminowe i w pełni bezpłatne wersje: multimedialnych programów do nauki języka angielskiego Angielski At Once! i Angielski w pigułce, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, przeglądarki graficznej z możliwością edycji fotografii Photo Commander 5, programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro, programu do czyszczenia dysku i rejestru systemowego Magical Optimizer, aplikacji przeznaczonej do nagrywania multimediów Ashampoo Burning Studio 2009, a także 90-dniowe wersje programu antywirusowego Norton AntiVirus 2008 PL i pakietu zabezpieczającego Norton Internet Security 2008 PL. Wszystkie programy zostały udostępnione przez producentów specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic