WinPrivacy 2016.12.930

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinPrivacy to program pomagający chronić naszą prywatność w Internecie poprzez analizę w czasie rzeczywistym wszystkim programów, które uzyskują dostęp do sieci - nawet jeśli nie robią tego w sposób jawny, łącząc się w tle.

Za pomocą tej aplikacji użytkownik ma możliwość monitorowania wszystkich (i to absolutnie wszystkich) programów, tym samym mogąc zorientować się, jakie aplikacje cały czas wysyłają lub pobierają informacje z sieci oraz ile połączeń otwierają. W przypadku podejrzenia, że dany program jest wirusem albo innym, groźnym oprogramowaniem, użytkownik ma możliwość zablokowania dla podejrzanej aplikacji dostępu do Internetu. Program gromadzi także statystyki, dzięki którym można przejrzeć m.in. ilość programów, które uzyskały dostęp do sieci oraz ile prób połączenia zostało zablokowanych.

WinPrivacy prezentuje wszystkie informacje w formie prostej listy zawierającej nazwę aplikacji, jej pełną ścieżkę, ilość aktywnych połączeń oraz czas pierwszego i ostatniego połączenia. Narzędzie to pozwala również na blokowanie plików cookies aplikacji Flash, dzięki któremu możemy je całkowicie usunąć z komputera.

Uwaga!

  • Wersja testowa nie posiada możliwości blokowania programów łączących się z siecią.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 17.01.2017 19:54

Czy ten program można traktować jako firewalla ?

yanko wojownik   14 #2 18.09.2015 04:58

@TesterW10 (niezalogowany): I wszyscy, którym by się na tym W10 tak przydał poszliby "wykupić" licencje na torrentach... :)

Autor edytował komentarz.
  #1 17.09.2015 13:13

... wielka szkoda, że nie jest przeznaczony na Windows 10. Właśnie w tym systemie przydałby się najbardziej.