WinPure Email Verifier PRO WinPure Email Verifier PRO 2.1.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinPure Email Verifier PRO to oprogramowanie, które zajmuje się weryfikacją listy kontaktów e-mail użytkownika. Zapobiega wysyłaniu wiadomości na potencjalnie szkodliwe adresy poczty elektronicznej.

Aplikacja pozwala na importowanie adresów poczty elektronicznej zapisanych w rozmaitych formatach plików takich jak .csv czy .xls. Zapewnia także trzyetapową weryfikację poszczególnych e-maili, dzięki czemu mamy niemal stuprocentową pewność, że nasza wiadomość trafi do właściwego odbiorcy. Wielowątkowy silnik sprawia, że sprawdzanie poprawności adresu trwa nadzwyczaj szybko.

Warto dodać, że każda operacja przeprowadzana za pomocą WinPure Email Verifier PRO zostaje zapisana w pamięci aplikacji. Dzięki temu użytkownik w dowolnej chwili może zapoznać się ze szczegółowym wykazem działań wykonywanych przez opisywane narzędzie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!