WinPurify WinPurify 2.4

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinPurify to niewielka aplikacja pozwalająca na łatwe i szybkie wyłączenie telemetrii, aktualizacji, uniwersalnych programów, a także danych tymczasowych i plików pomocy w systemie operacyjnym Windows.

Po uruchomieniu WinPurify na ekranie zobaczymy listę funkcji, które można dezaktywować za pomocą opisywanego narzędzia poprzez odznaczenie wybranej opcji domyślnie zainstalowanej w najnowszej wersji "okienek" i wciśnięciu przycisku Purify Windows. Dzięki temu program idealnie nadaje się także dla mniej doświadczonych użytkowników, gdyż jego obsługa jest naprawdę prosta i w mgnieniu oka umożliwia wyłączenie zbędnych elementów systemu Windows 10, a jednocześnie oferuje możliwość przyśpieszenia jego działania.

WinPurify można zachować na dysku twardym lub dowolnej pamięci USB, bo aplikacja funkcjonuje w wersji portable. W związku z tym może okazać się także bardzo przydatna wśród użytkowników komputerów przenośnych (skorzystanie z programu może zwiększyć czas pracy baterii laptopa).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!