reklama

WinRAR 3.80 beta 1

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się pierwsza wersja beta, wieloplatformowej, cenionej przez użytkowników na całym świecie, popularnej aplikacji do kompresji i archiwizacji plików WinRAR 3.80.

W najnowszej wersji usprawniono działanie opcji usuwania tymczasowych plików, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo operacji oraz dodano wsparcie dla archiwów RAR i ZIP z nazwami zapisanymi w formacie Unicode i TAR niezawierającymi na końcu 512 bajtów. Prócz tego opcje "Ask before overwrite" (Zapytaj przed zastąpieniem) i "Skip existing files" (Pomiń istniejące pliki), umożliwiające określenie działań podejmowanych w wyniku zastąpienia już istniejących plików w archiwum, są dostępne z poziomu głównego okna archiwizacji. Poprawiono również błędy związane z niestabilnością programu w trakcie otwierania obrazów UDF i ISO, a także poczyniono szereg zmian usprawniających posługiwanie się aplikacją spod wiersza poleceń.

Pełną listę zmian można znaleźć w oficjalnym ogłoszeniu. Najnowszą wersję testową programu można pobrać ze strony domowej, na której dostępne są kompilacje dla systemu Windows, Linux, Mac OS X, FreeBSD i DOS. Przypominamy, że jest to wersja niestabilna i może działać nieprawidłowo.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama