r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WinRAR 3.91 z obsługą archiwów 7-zip

Strona główna Aktualności

Wydano nową wersję popularnego programu WinRAR 3.91, służącego do kompresji i archiwizacji plików.

Nowa odsłona programu nie jest znaczącą aktualizacją, wprowadza ze sobą jedynie kilka zmian, które w większości naprawiają wykryte w poprzedniej wersji błędy, a także dodatkowo zwiększają komfort i wygodę pracy z aplikacją. Bez wątpienia najistotniejszą z nowości jest wprowadzenie obsługi archiwów w formacie 7-zip, utworzonych za pośrednictwem algorytmu LZMA2. Ponadto autorzy zniwelowali błąd z koniecznością wielokrotnego podawania hasła w przypadku pracy z zabezpieczonymi plikami 7z, dodali obsługę archiwów LZH, stworzonych przy pomocy algorytmu "-lh7-" oraz wprowadzili funkcję rozpakowywania plików tar.bz2, składających się z kilku mniejszych strumieni bz2 połączonych razem. Szczegółową listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie programu.

Najnowsze wydanie WinRAR-a (obecnie jedynie w angielskiej wersji językowej) dostępne jest do pobrania w naszym dziale Programy -> Akcesoria -> Kompresory plików.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.