r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WinReducer EX-100 v1.9.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WWinReducer EX-100 to przydatne narzędzie, służące do modyfikacji dysku instalacyjnego systemu Windows 10. Przy jego użyciu dostosujemy do własnych potrzeb instalowane środowisko operacyjne, usuwając z niego zbędne komponenty, a dodając składniki, które musielibyśmy zainstalować w późniejszym etapie ręcznie.

Jedną z podstawowych funkcji programu WinReducer EX-100 jest możliwość redukowania rozmiaru obrazu dysku instalacyjnego poprzez usuwanie z jego zawartości zbędnych elementów, takich jak czcionki, sterowniki, wersje językowe, kompozycje graficzne itp. Z drugiej strony natomiast narzędzie pozwala użytkownikowi integrować z nośnikiem instalacyjnym własne wskaźniki myszy, motywy graficzne, tapety, jak również dowolne aplikacje, sterowniki, aktualizacje systemu oraz dodatkowe wersje językowe. Co istotne, raz stworzona konfiguracja może zostać zapisana na dysku i wykorzystywana w kolejnych operacjach modyfikacji.

Decydując się na modyfikację dysku instalacyjnego systemu będziemy potrzebowali jedynie obraz ISO tegoż nośnika lub pliki skopiowane z niego w tradycyjny sposób. Do poprawnego działania WWinReducer EX-100 wymagane mogą być dodatkowe aplikacje, których lokalizację na dysku wskazać należy przy pierwszym uruchomieniu narzędzia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Mark7   6 #3 20.03.2017 12:03

@Mario222222 (niezalogowany): A do tego nie może być zainstalowany na ścieżce, która zawiera spacje czyli np. "Program Files".

  #2 10.12.2016 12:54

Szajs, wymaga aktywacji i g... mozna na nim zrobic, bo aktywacja

  #1 07.08.2015 19:01

Pod Win10 Home 64-bit zawiesza się podczas montowania instalki potrzebnej do późniejszej redukcji plików. Pasek montowania dochodzi do ok. 85% i zawiesza się. Dotyczy zarówno ES-Series jak i EX-Series.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.