WinReducer EX-80 v1.7.5.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinReducer EX-80 to przydatne narzędzie, służące do modyfikacji dysku instalacyjnego systemu Windows 8. Przy jego użyciu dostosujemy do własnych potrzeb instalowane środowisko operacyjne, usuwając z niego zbędne komponenty, a dodając składniki, które musielibyśmy zainstalować w późniejszym etapie ręcznie.

Jedną z podstawowych funkcji programu WinReducer EX-80 jest możliwość redukowania rozmiaru obrazu dysku instalacyjnego poprzez usuwanie z jego zawartości zbędnych elementów, takich jak czcionki, sterowniki, wersje językowe, kompozycje graficzne itp. Z drugiej strony natomiast narzędzie pozwala użytkownikowi integrować z nośnikiem instalacyjnym własne wskaźniki myszy, motywy graficzne, tapety, jak również dowolne aplikacje, sterowniki, aktualizacje systemu oraz dodatkowe wersje językowe. Co istotne, raz stworzona konfiguracja może zostać zapisana na dysku i wykorzystywana w kolejnych operacjach modyfikacji.

Decydując się na modyfikację dysku instalacyjnego systemu będziemy potrzebowali jedynie obraz ISO tegoż nośnika lub pliki skopiowane z niego w tradycyjny sposób. Do poprawnego działania WinReducer EX-80 wymagane mogą być dodatkowe aplikacje, których lokalizację na dysku wskazać należy przy pierwszym uruchomieniu narzędzia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
yanko wojownik   14 #3 17.06.2015 03:31

@jrd: Chwała wirtualnym bogom i ich kapłanom ;)

jrd   6 #2 05.05.2015 16:47

@yanko wojownik: http://www.dobreprogramy.pl/WinReducer-10,Program,Windows,59533.html
Prośby zostały wysłuchane ;-)

Autor edytował komentarz.
yanko wojownik   14 #1 21.02.2015 07:37

Mógłby ktoś coś w tej klimie na win 10 już wyczarować, bo tam dużo "dobra" też do zredukowania jak dla skromnego usera.