WinScan2PDF WinScan2PDF 6.13

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinScan2PDF to niewielki program, który umożliwia skanowanie dokumentów przy użyciu dowolnego skanera i zapisywanie ich na dysku twardym w formacie PDF. Aplikacja nie wymaga instalacji (wersja portable) i charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem mocy procesora.

Opisywane narzędzie jest bardzo proste w obsłudze. Po otwarciu głównego okna WinScan2PDF możemy wybrać skaner podłączony do komputera i przeprowadzić operację skanowania dowolnego dokumentu (dostępna jest także opcja jednoczesnego skanowania wielu kartek), które następnie pojawią się na dysku twardym w formacie PDF.

WinScan2PDF idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które chcą szybko zeskanować na przykład podpisany dokument i dostarczyć do nadawcy za pośrednictwem e-maila bez konieczności instalowania dodatkowych programów zajmujących się konwertowaniem plików do formatu PDF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!