WinSetupFromUSB WinSetupFromUSB 1.9

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinSetupFromUSB to darmowe narzędzie przeznaczone do tworzenia nośników rozruchowych USB z instalatorami systemów Windows 2000, XP, 2003, Vista, 2008, 2012, 7, 8 i 10, a także wieloma innymi dystrybucjami Linuksa. Z powodzeniem obsługuje ono również różnego typu karty pamięci i umożliwia skuteczne bootowanie w trybach BIOS i UEFI.

Aplikacja daje użytkownikowi możliwość kreowania nośników rozruchowych, zawierających instalatory więcej niż jednego systemu operacyjnego. Pozwala ona także tworzyć wygodne menu, z poziomu których możemy dokonywać wyboru składnika do uruchomienia bo zbootowaniu nośnika. Ponadto wraz z WinSetupFromUSB w nasze ręce trafia także zestaw wielu innych, niemniej przydatnych narzędzi. Znajdziemy wśród nich m.in. FBinstTool (formatowanie nośników, tworzenie ich kopii zapasowych, zarządzanie strukturą danych), BOOTICE (zarządzanie sektorami rozruchowymi dysków twardych), RMPrepUSB (obsługa i zarządzanie nośnikami zewnętrznymi) i kilka innych do zabezpieczania woluminów czy konfiguracji Grub4Dos.

WinSetupFromUSB nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym i jest gotowe tuż po pobraniu, a następnie wypakowaniu zawartości archiwum. Pomimo sporej funkcjonalności i braku polskiej wersji językowe bez przeszkód wykorzystywane może być przez mniej doświadczonych użytkowników bez obaw o problemy z obsługą. Jego możliwości z pewnością docenią wszyscy posiadacze komputerów przenośnych pozbawionych napędów optycznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!