WinSysClean WinSysClean X10 21.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinSysClean to program do czyszczenia rejestru dysku twardego komputera ze zbędnych plików w celu zwiększenia wydajności pracy systemu operacyjnego Windows.

Dzięki WinSysClean możemy zmaksymalizować wydajność peceta, wykorzystując rozmaite funkcje programu (autorzy chwalą się, że jest ich aż 2300!). Po przeprowadzeniu odpowiedniego skanowania, usunięciu niepotrzebnych danych z rejestru i dysku twardego powinniśmy zwiększyć miejsce na HDD, a także ilość dostępnej pamięci operacyjnej oraz uwolnić więcej zasobów systemowych i generalnie zwięszyć szybkość pracy komputera.

WinSysClean większa wydajność likwidując pliki, których nie wykorzystujemy w codziennej pracy (m.in. z katalogu tymczasowego czy też resztki pozostawione po odinstalowaniu rozmaitych programów), ale także naprawiając mniejsze lub większe usterki w rejestrze i systemie operacyjnym Windows (np. błędne pliki systemowe, uszkodzone skróty).

Należy zaznaczyć, że WinSysClean oferuje także funkcję ulepszania wizualnego systemu operacyjnego Windows. Za sprawą opisywanego narzędzia spersonalizujemy wygląd pulpitu, utworzymy specjalne skróty na pulpicie, usprawnimy działanie Internet Explorera i skorzystamy z opcji monitorowania podzespołów w komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!