r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WinWorkBar 1.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinWorkBar jest programem typu PIM (Personal Information Manager) służącym do zarządzania informacją osobistą. Można w nim zapisywać zadania do wykonania oraz notatki w postaci tekstowej. Program umożliwia przypominanie o ważnych wydarzeniach i szybkie zapisanie dowolnych informacji w postaci zadań i notatek, które można przypisać do wybranych kategorii. Program udostępnia wygodne wyszukiwanie, podgląd i wydruk zadań/notatek, eksport i import danych w formacie XML, filtrowanie wg dowolnych kryteriów, a nawet obliczanie wyrażeń matematycznych bezpośrednio w treści. Najważniejsze informacje w postaci raportu na bieżący lub wybrany dzień prezentowane są cały czas w głównym oknie programu, dostępnym poprzez ikonkę w zasobniku systemowym. Dodatkowo program posiada wygodny kalendarz i zegar.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #10 14.05.2010 19:54

JEST SUPER

  #9 10.03.2010 19:07

Nie wiem dlaczego w programie deinstalują się niektóre funkcje po zastosowaniu prostych programów czyszczących ? U mnie dzieje się to po czyszczeniu CC Cleanerem lub programem Wash And Go. Jak nie rozwiążę problemu to bedę go musiał wyrzucić !

  #8 06.03.2010 18:40

Czytelny, prosty.
Myślę, że idealny dla zapominalskich.
Polecam

  #7 23.07.2008 10:42

Czy ktoś wie jak ustawić priorytet zadania? Próbuje ustawić, ale mam do wyboru tylko priorytet "normalny"
Poza tym przyjemny programik, b.prosty.
Pozdrawiam!

  #6 02.08.2007 13:12

WinWorkBar ma kilka bardzo ciekawych rozwiązań i kilka bardzo denerwujących minusów. Do plusów należy zaliczyć sposób kategoryzowania zadań i notatek – można je przypisać do wielu kategorii, a także tworzyć własne kategorie. Kolejny plus to zestaw filtrowania zadań i notatek – poprzez kategorię, ważność, datę wykonywania. Wreszcie bardzo prosty, czytelny i elegancki układ głównego okna programu. Poszczególnych operacji można nauczyć się intuicyjnie, bez sięgania do pliku pomocy. Pewnie i dlatego, że ilość funkcji ograniczono tu do minimum. Osobiście nie brakuje mi obsługi poczty, ani kanałów RSS, ani organizacji kontaktów osobistych, ale dla części osób to pewnie minus. Chciałabym jednak, żeby to co jest, działało sprawnie. A tak nie jest. Jeśli chodzi o zadania – główny zarzut to brak możliwości wprowadzenia zadań regularnych. Jest niby opcja przypominaj co dzień/tydzień/3 dni, ale jeśli zadanie jest danego dnia wykonane to w kolejnych zaplanowanych dniach też jest już oznaczone jako wykonane. Z drugiej strony zadanie wyznaczone na dzień X w przyszłości, pokazane jest też przy dniach następujących po nim – dopóki dzień X nie nadejdzie i zadanie nie zostanie oznaczone jako wykonane. Jeśli chodzi o notatki – szkoda, że nie można wiązać z sobą poszczególnych notatek (coś w rodzaju zagnieżdżania ich albo umieszczania na drzewku). Poza tym bardzo przeszkadza brak zawijania tekstu w oknie notatki. Skopiowana z Worda strona „zmieściła” mi się w WinWorkBarze w 3 linijkach. Dobrze byłoby też dodać pole tytułu rozdzielone od pola edycji notatki/zadania, ale to już szczegół. Ciekawa jest opcja podglądu notatki lub zadania w przeglądarce, ale już opcja zapisu tejże notatki lub zadania w formacie HTML nie działa – u mnie nieodmiennie łączy się z ‘program error’ i zamknięciem WinWorkBara. Rozumiem, że jest to program robiony hobbystycznie, więc nie będę wybrzydzać, tym bardziej, że sama nie znam się na programowaniu. Podstawy są bardzo dobre i jeśli poprawionych będzie tych kilka usterek, będzie świetny. Na tą chwilę 4/6.

  #5 27.07.2007 12:28

Program jest darmowy i są DOSTĘPNE ŹRÓDŁA.

Niestety, nie mam czasu na rozwijanie programu, ale zachęcam programistów C++ do ulepszania projektu we własnym zakresie; licencja BSD daje pełną "wolność" dla kodu.

  #4 23.05.2007 19:24

polecam draco organizer - jest super!!!warto!!!

  #3 23.05.2007 17:33

Za mało opcji, nawet nie da się ustawić żeby pokazywał co kiedy tylko co dziś. Sprytny ale niedopracowany

  #2 27.12.2005 05:33

Ustawiam zadania do wykonania cyklicznie co jakis czas (np. 3 dni w tygodniu, poniedzialek, wtorek, piatek) No i zadanie jest w poniedzialek wykonane ale to samo powinno byc do wykonania we wtorek.. a ono jest juz wykonane. :( Buuu

  #1 29.04.2005 11:03

Wiesza mi kompa na twardo - do *** się to nadaje!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.