r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WinX DVD Author 6.3.9

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinX DVD Author to prosta w obsłudze i zarazem darmowa aplikacja do tworzenia własnych płyt DVD na komputerze. Przy jej użyciu możemy również konwertować pliki multimedialne oraz pobierać strumienie wideo z najpopularniejszego serwisu internetowego YouTube.

Tworzenie własnej płyty DVD jest banalnie proste. Wystarczy dodać dowolną ilość filmów, które zamierzamy umieścić na krążku. Następnie tworzymy menu płyty, korzystając z gotowych szablonów lub z własnych plików graficznych i dodajemy odpowiednią muzykę oraz tekst. Ostatnim istotnym krokiem jest wybór odpowiedniego napędu optycznego, ustalenie prędkości nagrywania i skonfigurowania formatu wyjściowego (PAL lub NTSC).

r   e   k   l   a   m   a

WinX DVD Author umożliwia też dzielenie filmów na poszczególne sceny, do których uzyskamy dostęp w utworzonym menu. Warto dodać, że podczas tworzenia własnej płyty DVD, możemy ustalić odpowiednią rozdzielczość obrazu, jej proporcję (4:3, 16:9), a także wybrać format wideo i płyty (DVD-5, DVD-9).

Korzystając z tego bezpłatnego oprogramowania, możemy tworzyć płyty DVD z różnych plików wideo znajdujących się na dysku twardym, kamery cyfrowej lub bezpośrednio z pobranych trumieni wideo z serwisu YouTube. Program obsługuje formaty wideo MKV, M2TS, M4V, MP4, FLV, MPEG, MOV, RM, RMVB, H.264, AVI, a także jest w pełni kompatybilny z nośnikami typu DVD+/-R, DVD+/-RW, DVD DL+R, DVD DL+/-RW.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
MusicMen   1 #5 12.03.2017 19:08

Co to za badziewie i gdzie niby jest polska opcja???

  #4 29.01.2017 19:10

Brak wersji Polskiej, program bardzo słaby. Czym kierowała się redakcja zamieszczając opis i opinię?

  #3 16.10.2014 23:45

brak pl mimo ze jest zaznaczony jako pl

  #2 17.01.2013 18:58

przyłączam się do pytania j.w

  #1 09.07.2012 18:26

Podczas korzystania programu wyskakuje komunikat o błędzie "DVDDeadDLL.dll" i program zamyka się. Skąd ten błąd.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.