WinX DVD Ripper Platinum WinX DVD Ripper Platinum 8.20.4

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinX DVD Ripper Platinum to zaawansowane i rozbudowane narzędzie służące do zgrywania (zwanego także popularnie rippowaniem) zawartości płyt DVD, którą możemy następnie przekonwertować na inny format, albo chociażby wyodrębnić osobno samą ścieżkę dźwiękową do formatu MP3.

Aplikacja pozwala na zgrywanie całej zawartości płyt DVD (wliczając w to napisy), jak i poszczególne elementy. Same filmy zgrane z jej pomocą możemy zapisywać w najpopularniejszych formatach video, takich jak AVI, MP4, MPEG, FLC, a nawet 3GP. Oprogramowanie nie ma problemu z dopasowaniem konwertowanego źródła do urządzeń przenośnych, takich jak tablety, czy smartphone'y. Jakby tego było mało, bez problemu zapiszemy płytę DVD jako jej obraz w pliku ISO.

Korzystanie z aplikacji jest naprawdę proste, dzięki nowoczesnemu interfejsowi oraz polskiej wersji językowej. Poza zgrywaniem płyt DVD włożonych do napędu optycznego, możemy także konwertować zapisane na dysku pliki ISO, co niewątpliwie stanowi dodatkowy plus programu. Kolejnym jest przystosowanie aplikacji do nowoczesnych procesorów, pozwalając jej wykorzystać nawet do ośmiu rdzeni procesora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!