Win-X Privacy Helper Win-X Privacy Helper 1.5

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Win-X Privacy Helper to niewielkie narzędzie kierowane do ceniących swoją prywatność posiadaczy Windowsa 10, które pozwala w łatwy sposób wyłączyć wszelakie komponenty systemowe odpowiadające za rejestrowanie danych na temat m.in. aktywności użytkownika.

Program nie wymaga od użytkownika posiadania niemal żadnej wiedzy technicznej o działaniu systemu. Operacja dezaktywacji odpowiednich usług w środowisku Windows 10 ogranicza się do kliknięcia przycisku oznaczonego jako 'Disable Telemetry'. Podobnie przywrócenie pierwotnego stanu to z kolei kliknięcie adekwatnej opcji 'Enable Telemetry'.

To jednak nie koniec możliwości tego niepozornego narzędzia. Win-X Privacy Helper wyposażony został w funkcje zarządzania zawartością pliku HOSTS, a także usuwania zbędnych aplikacji systemu Windows 10 działających w oparciu o Modern UI.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!