r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WinZip 17 zintegrowany z Dropboksem, SkyDrive, Google Drive

Strona główna Aktualności

Na polu kompresji plików i rozpakowywania archiwów już wiele nowego nie da się wymyślić, więc twórcy WinZipa poszli w nieco innym kierunku. Na liście nowości w najnowszej, 17 już wersji programu, pojawiła się integracja z popularnymi dyskami sieciowymi — SkyDrive, Google Drive i Dropboksem. Z poziomu programu można przeglądać zawartość wirtualnych dysków oraz bezpośrednio kompresować pliki, aby zaoszczędzić przestrzeń. Wisienką na torcie jest możliwość szyfrowania archiwów 128- lub 256-bitowym szyfrem AES.

Idąc z duchem czasu WinZip 16 dodał możliwość udostępniania plików bezpośrednio na Facebooku (ZipShare), zaś w tym wydaniu dołączył Twitter i LinkedIn — można nawet udostępniać pliki jednocześnie na wszystkich trzech portalach. Przy przesyłaniu dokumentów i zdjęć istnieje możliwość opatrzenia plików PDF oraz różnych plików graficznych znakiem wodnym. Pliki można przesyłać innym użytkownikom podobnie, jak ma to miejsce w przypadku Thunderbirda i YouSendIt — nowa wtyczka ZipSend do Outlooka umieszcza skompresowany plik w chmurze, adresat zaś otrzymuje jedynie odnośnik do niego. Pliki do 50 MB przesyłane są za darmo. Interfejs WinZipa z wydaniem tej wersji doczekał się lepszej kontekstowej wstążki.

Najnowszą wersję próbną WinZipa można pobrać z naszego portalu w dziale Programy → Akcesoria → Kompresory plików.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.